forex.pm forex forum binary options trade - News Forex - Brokers review - Сигнали – 7 Brokers
  • Welcome to forex.pm forex forum binary options trade. Please login or sign up.
 

Сигнали – 7 Brokers

Started by PocketOption, Oct 22, 2022, 12:08 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PocketOption

Сигнали - 7 Brokers

Сигнали.
Сигналите за търгуване с бинарни опции и роботите за търговия с бинарни опции имат потенциал да превърнат обикновения търговец в професионалист. Намирането на добра система за сигнали за трейдинг с бинарни опции ще Ви помогне да си гарантирате успешна търговия. След като се регистрирате към поне един от нашите доверени доставчици на сигнали, ще спестите много време за анализиране на пазарните данни и можете да се съсредоточите единствено върху печалбата си. По-долу ще намерите списък и прегледи на най-добрите и най-точните доставчици на сигнали в бранша.
1. OptionRobot.
Не много отдавна нова автоматична система за трейдинг с бинарни опции привлече вниманието ни.
Реших да погледна OptionRobot.com по-отблизо. Трябва да кажа,  брокер на бинарни опции че съм впечатлен. Въпреки,  брокер на бинарни опции че съм доста скептичен към автоматичните системи за трейд, открих, че Option Robot прави залози, които все едно ас съм направил. Не, връщам си думите - като че все едно аз и още екип от опитни трейдъри правим залози като едно цяло!.
Рейтинг на 7 Binary Options:
Когато използвате Сигналната Услуга на OptionRobot.
OptionRobot.com е свързан с множество различни брокери на бинарни опции. За да използвате услугата, можете просто да създадете акаунт с предпочитани от Вас брокери на бинарни опции.
След като сте завършили тези стъпки и сте депозирали пари в брокерската сметка (за Option Robot е безплатно), можете да отидете в раздел настройки и да изберете любимият си метод. Ще опиша тези методи още в тази статия.
Когато настроите системата на "Auto",  бинарни опции Option Robot ще прави залози на базата на вашите настройки.
Ако искате да първо да тествате системата, Option Robot не предлага демо акаунт, с който да свикнете с програмата.
,,Търсих начин за допълнителен доход чрез инвестиране. Бях се опитал да търгувам с бинарни опции и се справях доста добре, но просто нямах време за търгуване. Видях една реклама за Option Robot и реших да опитам. За краткото време,  валутна търговия в което използвах софтуера, той ми помогна да изплатя колата си и да наваксам с изплащането на ипотеката си. Option Robot е невероятен!" Мария, 38.
Как работи OptionRobot.com.
Професионалните търговци на бинарни опции имаха огромната необходимост от автоматична система за търговия. След продължително мислене, те развиха основната идея за Option Robot.
Търговците са в състояние да определят методите, използвани или системата за трейдинг със своите фондове. Те могат да изберат един или повече от 6 търговски индикатора. Системата ще отчете тези показатели и ако избраните от Вас съвпадат, Option Robot ще направи трейда, но ако дори един от избраните показатели не съвпада с останалите, програмата няма да заложи.
Можете също да изберете размера на трейда и какви активи разрешавате системата да използва за трейдинга.
Другата настройка е Търговският Метод. Има 3 метода:
1. Класически, при който всичките Ви трейдове са със еднаква стойност. 2. Martingale, който ще удвои сумата след загуба, така че да спечелите повече и след това сумата се връща в началната заложена стойност. 3. Fibonacci, който използва стари данни и математическа система за измерване на най-добрите суми за търговията.
Задавате тези настройки и системата ги следва.
Системата ще работи, докато браузерът Ви е отворен, но ако внезапно затворите браузера или загубите връзка с Интернет, системата ще спре да търгува. Това Ви предпазва, така че да можете да имате поглед върху търговията по всяко време.
Възвръщаемост.
Option Robot е все още доста нов, но този момент, възвръщаемоста е средно от 89 до 91%. Това е много по-добра възвръщаемост от другите търговски роботи.
Ще продължаваме да актуализираме тази информация, веднага щом получим нова за Option Robot.
Резюме.
Като споменах по-рано, съм донякъде скептичен по отношение на всяка автоматична система за търговия, но Option Robot ме накара да вярвам в тяхната система.
Тя е толкова невероятна, че дори брокерите на бинарни опции с най-добрата репутация са се свързали с Option Robot.
Имате широк диапазон от брокери от които можете да изберете, използвайки Option Robot, като много от тях са лицензирани и регулирани.
Аз горещо препоръчвам Option Robot, и дори ако не вярвате на думите ми, най-малко можете да опитайте демото на софтуера и да видите и прецените сами.
Рейтинг на 7 Binary Options: OptionRobot: 5 звезди.
2. AutomatedBinary.
Всеки ден, хора откриват, че инвестирането в бинарни опции може да бъде доста доходно.

Source: Сигнали - 7 Brokers

http://binaryoptionsreview.tech