forex.pm forex forum binary options trade - Turkey - Windows PC için en iyi 6 ticaret yazılımı.
  • Welcome to forex.pm forex forum binary options trade. Please login or sign up.

Windows PC için en iyi 6 ticaret yazılımı.

Started by Turckey, Apr 26, 2020, 05:43 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Turckey

Windows PC için en iyi 6 ticaret yazılımı.
Önerimiz: Windows'un kadar hataları, optimize ve hız düzeltilmesi için bir program.
Finansal ürünlerin (hisse senetleri ve para birimleri) alım satımını kolaylaştıran bilgisayar programları ' ' alım satım yazılımı '' olarak bilinir. Aracı kurumlar genellikle bu yazılımı sağlar, müşterilerin hisse senetlerini ve para birimlerini ticaret yapmalarını ve hesaplarını yönetmelerini sağlar.
Bu yazıda, Windows PC için en iyi altı alım satım yazılımına bakıyor olacağız.
2018 yılında kullanmak için en iyi ticaret yazılımı.
MetaTrader 4.
MetaTrader 4 , özellikle döviz ticareti, finansal piyasalar analizi ve uzman Danışmanların kullanımı için tasarlanmış bir platformdur. Ana Windows işletim sistemi ile uyumludur.
Ticaret Sinyali, Mobil ticaret ve Piyasa, Forex ticaret deneyiminizi geliştiren MetaTrader 4'ün ayrılmaz parçalarıdır.
Ayrıca, bu yazılım, her beceri seviyesindeki yatırımcılara birçok fırsat sunmaktadır.
Özellikler / Artıları:
Gelişmiş teknik analiz. Esnek ticaret sistemi Algoritmik ticaret Uzman Danışmanlar, hem de mobil ticaret uygulamaları. Sinyal ve pazar ek hizmetleri, MetaTrader 4'ün sınırlarını genişletir. Size çeşitli tüccarların işlemlerini kopyalamanıza izin verirken, size satın alabileceğiniz çeşitli uzman danışmanlar ve teknik göstergeler sunar. Hesabınızda hala para olup olmadığını kontrol edebilme. Geçmiş verilerine Açık, Düşük, Düşük, Yüksek, Kapat ve Birim'in önceden tanımlanmış dizilerini kullanarak kolayca erişebilirsiniz. Programdaki hatalar hakkında bilgi edinmek çok kolay.
Eksileri:
Bazı gelen fiyatlar olduğunda bazı yöntemler başarısız olur.
MetaTrader4'ü buradan indirin.
Ayrıca OKUMA: kullanmak için en iyi 5 küçük işletme finansmanı yazılımı 2.
TradingView.
TradingView , herkesin ticaret fikri yayınlamasına izin verilen bir sosyal / tüccar ağıdır. PC için ideal bir ticaret yazılımıdır ve cep telefonlarında bile erişilebilir.
Özellikler / Artıları:
Kullanıcıların herhangi bir grafik üzerinde herhangi bir şey çizmesine izin verilir. TradingView kalem serbestçe herhangi bir çizgi veya şekil çizmenize olanak sağlar. Ekranınızı etkili bir şekilde birçok senkronize edilmiş tabloya bölebilirsiniz. Aynı ekranda birden fazla tablo görüntülemenizi sağlayarak zaman çerçevelerine bakmayı çok daha kolaylaştırır. Ticari fikirlerinizi paylaşarak veya yayınlayarak hesap verebilirlik.
Eksileri:
Bazı temel özellikler için ödeme yapılması gerekir. İnanılmaz özelliklerinin bir kısmı ücretli üyelere ayrılmıştır. Örneğin, birkaç çizelgeli bir ekran için bir Pro aboneliği satın almanız gerekir. Her zaman iki platformun olması gerekir. TradingView aslında esnaf yerleştirilebilecek bir alım satım platformu değildir. TradingView ek olarak brokerinizin platformunu kullanmanız gerekecektir. Genellikle kafa karıştırıcıdır. Grafiklerin senkronizasyonu neredeyse imkansızdır.

Turckey

READ ALSO : Windows PC için en iyi otomatik işlem yazılımlarından 5'i 3.
eSignal.
eSignal , piyasadaki en eski ve en güvenilir işlem platformlarından biridir. Perakende tarafında, uyarlanabilir örüntü tanıma araçlarının ve gelişmiş grafik teknolojisinin öncü yenilikçileri arasındadır.
Teklifleri ve fiyatlandırma kategorileri, geçici yatırımcıları aktif yatırımcılara etkili bir şekilde yerleştirebilir ve aynı zamanda pazartesiden cumaya 24 saat müşteri desteği sağlayabilir.
Buna ek olarak, çevrimiçi ticaret yetenekleri doğrudan elliden fazla aracı kurum firmasına eklenti yoluyla entegre edilebilir.
Özellikler / Artıları:
eSignal, esnek ölçeklendirmeli pürüzsüz ve sağlam bir tabloya sahiptir. eSignal çizelgeleri ölçeği, nereye taşındıkları ya da ne kadar yeniden boyutlandırıldıklarına bakılmaksızın, birden fazla pencereye kolayca bağlanabilir. Grafikler temel ila gelişmiş teknik göstergelerin zengin bir kütüphanesini içerir. ARCA kitabı ve Nasdaq Total View için abonelik anlaşmalarıyla daha fazla derinlik katma özelliği olan kararlı ve kesintisiz seviye 2, zaman ve satış pencereleri. Dow Jones Headline haberleri ve COMTEX ile harika haber akışı. Birkaç üçüncü taraf sağlayıcıya ve abonelik planına erişim. Anahtar kelimeler, haber tüccarları tarafından günde birkaç kez katalizör taraması yapmak için kolayca kullanılır. Market Screener Plus, kullanıcıların teknik, temel veya değerlere göre tarama yapmasını sağlar. Taramalar, kullanıcılar tarafından oluşturulabilir veya özelleştirilmiş taramalardan, önceden tanımlanmış taramalardan ve satın alınan taramalardan uygulama mağazasında seçilebilir. Kullanıcı tanımlı uyarı, eSignal platformunu desen, fiyat, metrikler ve diğer birçok parametreye dayalı olarak doğrudan izleme listeleri, tarayıcılar veya çizelgeler üzerinden yapılandırır. Bu özellik tüccarlar için çok kullanışlıdır, onlara alım satım çeşitlendirmelerini ve odaklanmalarını optimize etmelerini sağlar. İşlemler, katılımcı çevrimiçi brokerlarına bağlandıktan sonra kullanıcılar tarafından doğrudan eSignal platformu üzerinden yerleştirilebilir. Platform, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika'daki kullanıcılar için alım satım işlevlerini etkinleştirmiyor. Elliden fazla çevrimiçi aracı kurum, vadeli işlem, hisse senedi, opsiyon ve Forex ticareti yapmak için doğrudan eSignal platformuna bağlanabilir. İzleme listeleri, kullanıcılar tarafından abonelik planlarının izin verdiği sembol sınırına kadar oluşturulabilir. Eğitim videoları ve öğreticilerden bazıları.
Eksileri:
Borsa ücretleri genellikle pahalıdır. Sembol sınırlarının genişletilmesi.
Ayrıca Bakınız: İşlemlerinizi artırmak için en iyi 5 Forex PC yazılımı 4.
SierraChart.
Sierra Chart , finansal piyasalar için en iyi grafik / teknik analiz yazılımı programlarından biridir. Çok sayıda araç ve göstergeye sahiptir. Dahası, hafif olması onu düşük kaynaklı PC'lerde çekici kılmaktadır.
Özellikler / Artıları:
Hafif ve kolayca değiştirilebilir. Basit, sağlam ve yardımcı Destek sunar. Çok iyi bir ticaret yazılımı. Bu çok korkunç.
Eksileri:
Backtesting'de yerleşik olan buggy ve backtest için tasarım sistemleri söz konusu olduğunda çok şık değil.
NetTraderX.
NetTraderX özellikle forex ve CFD ticareti için tasarlanmıştır. Windows işletim sistemi ile uyumludur.
Özellikler / Artıları:
Renkli grafik şemaları var. Yeni bir demo hesap açılırken hesap para birimini seçme seçeneği vardır. Reel ve demo hesapların hızlı kaydı. Ticaret pozisyonları kolayca açılıp kapatılabilir. Siparişler etkili bir şekilde verilebilir veya kaldırılabilir. Sunucu tarafında takip durdurma. Siparişler ve işlem geçmişi görüntülenir. Canlı alıntılar görüntülenir. Gerçek zamanlı denge takibi ve fiyat çizelgeleri. Ayrıca grafiklerin, fiyat değişiminin, grafiksel nesnelerin, marj analizinin ve teknik göstergelerin izlenmesini teşvik eder.
Eksileri:
Düşük performansını açıklayan IFC Markets'a özeldir. Kolayca anlaşılan çizelge ve okumalardan yoksundur ve ticareti zorlaştırabilir. Bu şaşırtıcı değildir, çünkü web sitelerini görüntülediğinizde gezinmek oldukça zordur ve zordur.
Ayrıca: 8 en iyi kişisel finans ve muhasebe yazılımı 6.
MultiChart.
MultiChart , kullanıcılara seçim özgürlüğü sunarak sektördeki en iyi uygulamaları sürdürdüğü bilinmektedir. Şu anda, 39'dan fazla ülkede, trader'lar bu yazılımı, müşterilerinin hisse senetleri ve diğer varlıklar hakkında tam olarak bilgilendirmek için kullanmaktadır.
Özellikler / Artıları:
Kullanıcılar canlı sohbet, e-posta, telefon, uzak masaüstü bağlantısı, video dersleri, tartışma forumu ve wiki ile yardım alabilir. Optimize edilmiş raporlara erişim çok kolaydır. Veri yönetimi, benzetilmiş alım satım grafik analizi, otomatik alım satım, ileri sarma testi, global kısayol tuşları, forex kurulu, zaman ve satış sağlar. Grafik analizi. Çeşitli ticaret ve test araçları ile çizim araçları.
Sonuç olarak, her ticaret için en önemli şey zamandır, ancak bu yazıda bahsettiğimiz yatırım yazılımı ile; müşterilerin hesaplarını yönetmenin yanı sıra, alım satım işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Yukarıda listelenen yazılımlardan herhangi birini deneyin ve aşağıda yorum yaparak deneyimlerinizi bizimle paylaşın.